Publikační činnost

 

Spolupracuji s různými médii. Vlastní publikační činnost se soustředí na následující knihy a internetové magazíny.

1. Kniha Astrologie pro samouky

Revoluční kniha o astrologii přináší nový přístup k výuce výkladu horoskopu. Systematicky, srozumitelně a přehledně vede k pochopení nezbytných astrologických principů. Zdánlivě nepřehledné prvky horoskopu tak může každý snadno pochopit a využít tak astrologii pro svůj život. 13 lekcí vás postupně provede od úplných základů až ke kompletnímu výkladu osobního horoskopu. O astrologii není třeba nic vědět, všechny nutné informace se dozvíte v této knize. Každá lekce obsahuje teoretický úvod, praktickou práci s horoskopy známých osobností, časté dotazy studentů a test k ověření vašich získaných znalostí.

Knihu pořídíte v knihkupectví či na webu www.astrolog-terapeut.cz/knihy/astrologie-pro-samouky.

2. E-kniha Snadno ke zdraví

Ekniha Snadné kroky ke zdraví vysvětluje, jak naše zdraví a nemoci fungují a přináší doporučení, která jsou šetrná a přesto nesmírně účinná. Základem je 10 efektivních tipů, které se mohou stát novou součástí vašeho zdravého život.. Systém je navržený tak, že působí hned na několika úrovních a právě díky tomu může změnit Váš celý život, nejenom zdraví.

Snadné kroky ke zdraví je ekniha, kterou využije kdokoliv. Následování doporučení v této knize je opravdu snadné a časově náročné. Díky tomu je jedno, kolik je Vám let či jak moc vytížení jste. Kniha vás přesvědčí, že dosáhnout trvalého zdraví může být skutečně velice jednoduché!

Více informací na www.snadnokezdravi.cz.

3. E-kniha Naučte se včelařit

Elektronická kniha „Naučte se včelařit“ obsahuje všechny nezbytné informace, abyste mohli začít samostatně včelařit. Jedná se o moderní učebnici včelaření, která je určená úplným začátečníkům. Mnoho užitku z ní ovšem mohou mít i pokročilejší včelaři. Kromě tradičních postupů se kniha zaměřuje taktéž na alternativní metody, které více respektují přirozené potřeby včel. S pomocí knihy si můžete postupně vybudovat vlastní osobitý přístup ke včelaření.

Kniha je psaná snadno srozumitelným jazykem bez zbytečných odborných termínů. Je zaměřená především na praktickou stránku včelaření. Jednotlivá témata jsou probírána přehledně a systematicky. S knihou se bude dobře pracovat tedy i těm, kdo o včelaření doposud nic nevěděli.

Více informací najdete na stránkách www.nauctesevcelarit.cz.

4. Buddhaweb.cz

Internetový magazín věnovaný buddhismu. Svoje si zde najdou ti, kdo buddhismus praktikují, ale i ti, kdo se o něm chtějí více dozvědět. Články, které vám představí buddhismus teoreticky i prakticky. Užitečnou součástí je rozcestník, který vás nasměruje do jednoho z buddhistických center, které působí na našem území. Stejně tak je třeba zmínit i kalendář akcí, kde může každý přidávat buddhistické a meditační akce.

Najdete zde i buddhistický eshop 🙂

www.buddhaweb.cz

5. Další weby

Spolupracuji dále na webech www.astroweb.cz a www.okultweb.cz.

Komentáře jsou uzavřeny.