Včelaření

 

Včelaření je mojí druhou nejvýznamnější vášní. Vstoupilo do mého života sice později, ale o to intenzivněji. Ezoterika a fascinující svět včel se velice dobře doplňují a zásadně posouvají vpřed moje životní obzory.

1. Stastnevcely.cz: Nabídka medu či možnosti prezenčního studia

Ve včelaření se snažím co nejvíce respektovat přirozené potřeby včel. Vyhýbám se technikám současného včelaření, které sice vedou k vyššímu mednému výnosu, ale včelstva oslabují a v konečném důsledku jsou jedním z důvodů současné obtížné situace včel.

Kromě nabídky medu pořádám přednášky, osvětové a vzdělávací akce související se včelami a včelařením. V Praze se můžeme nejčastěji setkat v Toulcově dvoře, kde pořádáme kurz pro včelařské začátečníky i velmi oblíbený dětský kroužek.

www.stastnevcely.cz

2. Nauctesevcelarit.cz – online výuka včelaření

Zkušenosti s výukou včelaření jsem se rozhodl předat dál pomocí moderních online nástrojů. Vytvořil jsem elektronickou knihu o včelaření, kde se začátečníci do zví vše, co ke svému chovu potřebují. Zároveň jsem připravil nabídku online členství, díky kterému bude pro každého snadné pustit se do samostatného včelaření.

www.nauctesevcelarit.cz

Komentáře jsou uzavřeny.